Zimski kamp za nadarene i talentovane učenike u Banjaluci
videoprilog Jelene Batinić (Federacija danas)
Prvi Zimski kamp „Želim više“ za nadarene učenike otvoren je u Banjaluci. Kamp okuplja više od 200 učenika osnovnih i srednjih škola iz RS-a i 67 prosvjetnih radnika s ciljem da se učenicima omogući stjecanje novih znanja i vještina na kreativan i inspirativan način.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Banja Luka
Banjaluka
Želim više