Vijesti u 12, 22.06.2021.

Urednice: Maida Alić i Aida Hasanbegović

 

- Gradonačelnica Sarajeva stigla u zvaničnu posjetu Banjoj Luci, koja je ocijenjena historijskom

- Dijaspora i turizam - tema treće konferencije Dijaspora BiH

- U Republici Srpskoj dvije osobe preminule od posljedica koronavirusa

- Nastavljena vakcinacija u Zetri

- Premijer Španije najavio pomilovanje katalonskih zvaničnika

- Saharski pijesak zagađuje zrak – i danas u našoj zemlji veoma toplo – vrhunac toplotnog udara u četvrta

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Vijesti u 22 radio Federalni radio Radio Federacije BiH