Udruženje ekologa Arboretum organizuje tradicionalno paljenje olimpijskog plamena na Trebeviću
U povodu 37 godišnjice od održavanja Zimskih olimpijskih igara u Sarajevu, Udruženje ekologa Arboretum-Botanička bašta, organizuje u subotu 06.02. tradicionalno paljenje olimpijskog plamena na Trebeviću, kaže nam predsjednik udruženja Azem Džino.
Pripremila Alma Jusubašić
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Olimpijada
godišnjica
sjećanje
radio
Federalni radio
Radio Federacije BiH
Otvoreni program