Udruženje ekologa Arboretum organizuje tradicionalno paljenje olimpijskog plamena na Trebeviću

U povodu 37 godišnjice od održavanja Zimskih olimpijskih igara u Sarajevu, Udruženje ekologa Arboretum-Botanička bašta,  organizuje u subotu 06.02. tradicionalno paljenje olimpijskog plamena na Trebeviću, kaže nam predsjednik udruženja Azem Džino.

 

Pripremila Alma Jusubašić

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Olimpijada godišnjica sjećanje radio Federalni radio Radio Federacije BiH Otvoreni program