Povećan broj oboljelih u Orašju: Dom zdravlja apelira na cijepljenje protiv gripe
Dom zdravlja u Orašju ovih je dana pod velikim opterećenjem zbog povećanog priliva pacijenata s respiratornim virusnim infekcijama i gripom. Gužve su svakodnevne, a među oboljelima dominiraju stariji pacijenti. Zdravstveni radnici apeliraju na cijepljenje jer će pacijenti tako razviti imunitet.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Orašje