Izbori i ljudska-građanska prava
(Izvor: federalna.ba)
Izbori spadaju u gradjanska prava, jer ovo pravo koristimo sa navršenih 18.godina. Zašto je to tako,zašto su izbori važni u ostvarivanju građanskih prava, zašto je važno da se izađe na izbore u Mostaru...odgovaraju Vehid Šehić, predsjednik strateškog odbora Koalicije „Pod lupom“ i Dženana Dedić, direktorica Agencije lokalne demokratije.
Autor: Zlata Behram
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.