Zvizdić uputio telegram saučešća porodicama nastradalih u Posušju
Zamjenik predsjedavajućeg Predstavničkog doma PSBiH Denis Zvizdić uputio je telegram saučešća porodicama nastradalih u Posušju.
"Jako me je pogodila teška tragedija koja se dogodila u prvom danu nove godine, u kojoj je stradalio osmero mladih. Izražavam iskreno saučešće porodicama nastradalih mladića i djevojaka i molim Boga da im da strpljenje i snagu zbog užasnog gubitka", piše u Zvizdićevom telegramu.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Denis Zvizdić
Posušje
tragedija
saučešće