Zrinjski pobjedom nad Leotarom proslavio duplu krunu

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su Leotar 2:1 u pretposljednjem kolu nogometne Premijer lige BiH, a po završetku utakmice Plemićima su podijeljene medalje i uručen pehar za osvojeni naslov prvaka Bosne i Hercegovine.

Pobjede Sarajeva i Željezničara, Sloboda i Leotar u problemu

U pretposljednjem kolu nogometne Premijer lige BiH Sarajevo i Željezničar upisali su važne pobjede u borbi za Europu, dok je u donjem dijelu ljestvice potpuno neizvjesnost i čak šest momčadi u opasnosti su od ispadanja. Sarajevo je na gostovanju svladalo Velež rezultatom 5:3, dok je Željeznič...

Strijelci za Zrinjski bili su Nemanja Bilbija u 23. minuti i Mario Ćuže u 72. Hrvoje Barišić postigao je autogol u 55. minuti.

Ova sezona protekla je u potpunoj dominaciji Plemića koji su uvjerljivo došli do osmog naslova državnog prvaka (uoči zadnjeg kola imaju 20 bodova više od Borca, najbližeg pratitelja).

Momčad Krunoslava Rendulića posebno je bila učinkovita u proljetnom dijelu prvenstva u kojem je upisala 13 pobjeda i jedan poraz.

Mostarci su po prvi put došli i do dvostruke krune nakon što su u finalu Kupa BiH prije pet dana u Zenici svladali Velež rezultatom 1:0.