Željezničar poražen na Policama

Fudbaleri Željezničara su u okviru 24. kola m:tel Premijer lige BiH poraženi od Leotara sa 1:0.

U 22. minuti velika šansa za Leotar, Handžić je sa pet metara promašio gol 'Plavih'. Domaći su poveli u 32. minuti, a strijelac je bio Stojković. Prusina u 38. minuti glavom šutira pored gola. U posljednjoj minuti prvog dijela velika šansa za Plave. Štilić je prošao po strani, ubacio, Drljo šutirao, a Puletić sjajno odbranio svoj gol. Na poluvrijeme se otišlo sa 1:0.

Amoah dobro ubacuje u 67. minuti, Hodžić stariji šutira pored gola domaćih. U 85. minuti Amoah ubacuje, Krpić prihvata loptu, šutira, ali defanzivci Leotara spašavaju gol u posljednji trenutak.

Narednu utakmicu Željezničar igra u srijedu u okviru polufinala Kupa BiH protiv Veleža. Susret na stadionu 'Rođeni' počinje u 20:30 sati.