Vulić: Ne bojkotujemo sjednicu, nego poštujemo Ustav
Sanja Vulić je izjavila da je Klub obavijestio oba predsjedavajuća, Dragana Čovića i Denisa Zvizdića, da neće prisustvovati plenarnoj sjednici, ali nije riječ o bojkotu. "Tu smo, vidite. Nego zbog poštivanja Ustava jer u Kolegiju Predstavničkog doma nemamo srpskog člana Kolegija.", naglasila je Vulić.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Sanja Vulić