Velež u Čitluku slavio protiv Širokog Brijega

U jedinom subotnjem duelu 32. kola Wwin lige, FK Velež je minimalnim rezultatom savladao Široki Bijeg u Čitluku.

Početak utakmice je obilježila tvrda igra, prvo uzbuđenje je uslijedilo u 27. minute, pred golom Veleža, šutirao je Kuprešak iz slobodnog udarca, ali lopta je otišla preko gola.

Najbolja prilika za domaćina je bila u 35. minuti, Ćavar je uposlio Chinedua koji s 12 metara nije uspio pogoditi.

Tri minute kasnije, nakon loše reakcija Prusine, Haskić je uposlio Suljića koji pogađa za 0:1.

U znatno sporijem ritmu igralo se u drugom poluvremenu koje je često bilo prekidano brojnim prekršajima i izmjenama.

Velež je imao priliku u 72. minuti preko Haskića, no nije bilo promjene rezultata.

Velež je na trećem mjestu Wwin lige BiH, dok je Široki Brijeg na osmoj poziciji. U narednom kolu Velež će dočekati GOŠK, dok će Široki Brijeg gostovati Slogi.