Važna pobjeda Juventusa u borbi za Ligu šampiona
(Izvor: EFE/ALESSANDRO DI MARCO)

Fudbaleri Juventusa pobijedili su danas na svom terenu Inter sa 3:2, u pretposljednjem, 37. kolu italijanske Serije A.

Golove za Juventus postigli su Cristiano Ronaldo u 24. i Juan Cuadrado u trećem minutu nadoknade poluvremena i 88. minutu iz penala.

Strijelci za Inter bili su Romelu Lukaku 35. i Giorgio Chiellini autogol u 83. minutu.

Na obje strane pokazan je po jedan crveni karton, kod Juventusa je isključen Rodrigo Betancur u 55. minutu, dok je kod Intera isključenje zaradio Marselo Brozović u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Juventus četvrti sa 75 bodova, dva više i utakmicom više od petoplasiranog Napolija, dok je Inter od ranije obezbijedio šampionsku titulu i trenutno ima 88 poena.

U narednom kolu, Juventus će gostovati Bologni, dok će Inter dočekati Udinese.