U eksploziji u Ginexu ozlijeđena radnica, prevezena u KCUS

U eksploziji u Ginexu  ozlijeđena radnica, prevezena u KCUS

U poslijepodnevnim satima u tvornici namjenske industrije Ginex-Goražde došlo je do eksplozije u kojoj je ozlijeđena jedna radnica. Ona je hitno prevezena na Klinički centar Sarajevo na oeparciju. Zasad nema informacija o težini ozljeda niti o uzrocima eksplozije.

Iz Kantonalnog ministarstva unutarnjih poslova priopćili su kako je obavljen očevid, a o rezultatima javnost će biti naknadno obaviještena.

Neslužbeno, ozlijeđena radnica je mlađe životne dobi i prije nekoliko dana vratila se s rodiljnog dopusta.

Zanimljivo je da se prije nekoliko dana desio sličan incident kada je također ozlijeđena jedna radnica, ali je današnja eksplozija bila daleko teža u odnosu na onu od prije nekoliko dana. Iz menadžmenta tvornice nisu se oglašavali nakon ovih događaja ali će to, kako doznajemo, učiniti početkom idućega tjedna.

federalna.ba

Ginex Goražde