Sutra otvaranje kovid odjeljenja u Općoj bolnici Abdulah Nakaš
Otvaranje kovid odjela Infektivnog odjeljenja Opće bolnice Abdulah Nakaš planirano je za sutra, uz sve preporučene epidemiološke mjere.
Rekonstrukcija bivše Garnizone ambulante u krugu Opće bolnice finansirana je sredstvima Vlade Kantona Sarajevo te donacijama Kraljevine Norveške i Programa Ujedinjenih nacija za razvoj.
Kapacitet objekta uključuje 44 bolesnička kreveta, a urađen je po svjetskim standardima.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.