Remi Sassuoloa i Napolija
(Izvor: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI)

Fudbaleri Sassuoloa i Napolija odigrali su večeras neriješeno 3:3, u 25. kolu italijanske Serije A.

Poveo je Sassuolo u 34. minutu autogolom srbijanskog internacionalca Nikole Maksimovića, da bi Napoli izjednačio u 38. minutu pogotkom Piotra Zielinskog.

Novo vodstvo Sassuolou donio je Domenico Berardi golom iz penala u prvom minutu nadoknade poluvremena, a do izjednačenja Napoli je stigao u 72. minutu golom Giovanni Di Lorenza.

Napoli je poveo u 89. minutu golom Lorenzo Insigne iz penala, da bi iz penala u četvrtom minutu sudijske nadoknade Sassuolo ponovo poravnao rezultat. Precizan sa bijele tačke bio je Francesco Caputo.

Sassuolo je osmi sa 36 bodova, dok je Napoli na petom mestu sa 44 boda.

U narednom kolu, Sassuolo će gostovati Udineseu, dok će Napoli dočekati Bolognu.