Remi fudbalera Crne Gore i Bosne i Hercegovine u Podgorici

Fudbalske reprezentacije Crne Gore i Bosne i Hercegovine odigrale su večeras neriješeno 1:1, u utakmici trećeg kola grupe 3 B Lige nacija.

To je prvi remi Crne Gore, nakon pobjede nad Rumunijom i poraza od Finske, dok je BiH ubilježila drugi remi, nakon što je prethodno odigrala neriješeno protiv Finske, a nakon toga i pobijedila Rumuniju.

U veoma zanimljivom meču, pred oko 8.000 gledalaca na Gradskom stadionu u Podgorici, BiH je povela golom Menala u 62. minutu, koji se najbolje snašao nakon odbijene lopte u šesnaestercu Crne Gore. Bod Crnoj Gori donio je Marušić u 77. minutu.

Obje selekcije su prethodno imale po nekoliko izglednih šansi za gol, a najbolju je za Crnu Goru propustio Jovović, koji je u 42. minutu pogodio prečku.

U drugom meču iste grupe, Rumunija je savladala Finsku 1:0.

U narednom kolu za tri dana, Crna Gora će gostovati Rumuniji, dok će BiH ugostiti selekciju Finske.

Nakon tri odigrana kola, BiH je lider grupe s pet bodova, Crna Gora i Finska su osvojile po četiri boda, dok je posljednja Rumunija s tri osvojena boda.