Rama: Moguće restrikcije električne energije
(Izvor: EPA-EFE/STEPHANIE LECOCQ)
Albanski premijer Edi Rama rekao je danas da su moguće restrikcije električne energije, jer Albanija nije uspjela da nabavi dovoljno struje.
Rama je rekao da je Vlada pripremila plan za vanredne uštede električne energije kojim su predviđene i redukcije u slučaju potrebe, prenosi list "Albanian post".
"Napravili smo ovaj plan za slučaj nužde ili hitne situacije. Ljudi treba da počnu da štede", poručio je Rama nakon razgovora sa gradonačelnicima u Pogradecu.
federalna.ba/Srna
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Albanija
Edi Rama
električna energija
štednja
restrikcije