Poslastica za Travničane - nakon dvogodišnje pauze, osnovci muzikom zagrijali srca sugrađana

videoprilog Nađe Ridžić (Federacija danas)

Nakon dvogodišnje pauze zbog pandemijiskih ograničenja, učenici travničke muzičke škole koncertom kamerne muzike otoplili su prohladnu posljednju martovsku noć i zagrijali srca svojih sugrađana. Muzikom koju zovu muzikom prijatelja razgovarali su pričajući, a o čemu drugom nego o ljubavi i radosti života u godinama u kojima je čitav svijet njihov.

federalna.ba

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Travnik muzička škola