Poruke Džaferovića i Komšića: Sjećanje na Dejtonski sporazum neodvojivo od sjećanja na žrtve genocida
Prilog Dalide Hadžić-Tulić
Članovi Predsjedništva BiH Šefik Džaferović i Željko Komšić obratili su se danas na online konferenciji "Čuvamo mir, sjećamo se žrtava", koju je povodom godišnjice potpisivanja Općeg okvirnog sporazuma za mir organizirao Memorijalni centar Srebrenica.
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.