Nesportski gest: Nakon poraza polupali staklo na vratima svlačionice

Fudbaleri Tuzla City danas su doživjeli treći uzastopni poraz, nakon gostovanja kod ekipe Radnika iz Bijeljine. 

Nakon utakmice, oglasili su se iz bijeljinskog Radnika izrazivši razočarenje reakcijom fudbalera Tuzla City nakon utakmice.

"Svoju nemoć na terenu fudbaleri Tuzla City iskazali su razbijanjem stakla na ulaznim vratima svlačionice. Znamo da je teško izgubiti i Radnik je gubio, no iza sebe nikada nismo ostavljali polupane svlačionice. Očekujemo makar izvinjenje za ovakav gest", saopćili su iz FK Radnik.

federalna.ba/Dino Durmić

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Radnik Bijeljina Tuzla City