Nakon rekordne zapljene u Sjevernoj Makedoniji: Vanredne kontrole svih firmi za proizvodnju kanabisa
videoprilog Seada Rizvanovića (Dnevnik 2)
Poslije rekordne zapljene 40 tona marihuane, Vlada Sjeverne Makedonije donijela je odluku o provjerama u svim pravnim subjektima koji se bave uzgojem marihuane i proizvodnjom ulja od kanabisa, zbog utvrđenih nepravilnosti i nepoštivanja zakona. Premijer Hristijan Mickoski ne isključuje mogućnost da zaplijenjena količina poraste i do 100 tona te dodaje kako je u razdoblju kada su izdavane licence ministar zdravlja bio Venko Filipče, aktualni oporbeni lider.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
medicinski kanabis
Sjeverna Makedonija
marihuana