Murray zbog bojazni od virusa odustao od Delray Beacha

Murray zbog bojazni od virusa odustao od Delray Beacha
(Izvor: EPA-EFE/YOAN VALAT)

Britanski teniser Andy Murray odustao je danas od nastupa na turniru u američkom Delray Beachu, kojim treba da počne nova sezona.

"Poslije mnogo konsultacija s mojom ekipom, odlučio sam da neću putovati. Želim da umanjim rizik pred Australian Open, s obzirom na porast broja oboljelih", naveo je Murray.

Murray je dobio posebnu pozivnicu za turnir u SAD-u, ali na njemu neće učestvovati.

federalna.ba/Beta

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

tenis Andy Murray