Merhamet Bihać i Kolmix zajedno za socijalno ugrožene tokom Ramazana

Merhamet Bihać i Kolmix zajedno za socijalno ugrožene tokom Ramazana
(Izvor: Fena)

Firma Kolmix iz Bihaća donirala je 16 paketa supe MDD Merhametu Bihać, namijenjenih Narodnoj kuhinji i pripremi iftara koje Merhamet svake godine organizira za starije osobe, samce i građane slabijeg imovinskog stanja koji poste tokom mjeseca Ramazana.

Iz Merhameta su izrazili zahvalnost kompaniji Kolmix na ovoj vrijednoj donaciji, ističući koliko ovakve geste pomažu u realizaciji njihovih ramazanskih aktivnosti. Također su pozvali građane Unsko-sanskog kantona i lokalne privrednike da se pridruže i podrže Merhamet u pružanju pomoći onima kojima je najpotrebnija.

Donacije poput ove omogućavaju Merhametu da svake godine organizira iftare u više mjesnih zajednica, osiguravajući toplu prehranu i humanitarni doprinos zajednici u posebnim vjerskim danima.

Fena/federalna.ba

Merhamet Bihać