Liverpool na ljeto napuštaju četiri igrača

Liverpool na ljeto napuštaju četiri igrača
(Izvor: Ilustracija/Skysport)

Engleski fudbalski klub Liverpool ovog ljeta, po isteku ugovora, napustiće četiri igrača.

"Možemo potvrditi da će Roberto Firmino, Naby Keita, James Milner i Alex Oxlade-Chamberlain napustiti klub", saopšteno je iz kluba.

Njima će na Anfieldu u subotu biti uručena posebna priznanja.

federalna.ba/AA

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Liverpool igrači