Kazne za klubove pred 19. kolo, najveću dobilo Sarajevo
Disciplinska komisija Nogometnog saveza BiH izrekla je novčane kazne klubovima za dešavanja iz posljednjih nekoliko kola.
Najveću kaznu dobilo je Sarajevo u iznosu od 9.000 KM, slijedi Zrinjski sa 8.500, Široki Brijeg sa 5.300, Borac sa 4.000 i Velež sa 2.500.
A ovog vikenda igraju se utakmice 19. kola nogometne lige BiH. Sutra će na teren Sloga - Velež, Željezničar - Radnik, Široki Brijeg - Posušje. U nedjelju se sastaju Borac - Rudar, te u derbiju kola Zrinjski i Sarajevo.
federalna.ba
Preporučeno
Zrinjski i Borac zatvaraju 12. kolo WWin lige BiH
Dvije vodeće momčadi domaćeg prvenstva Zrinjski i Borac međusobnim okršajem u Mostaru danas zatvaraju 1...
Borac bolji od Posušja, Rudar i Sloga podijelili bodove
Sa dvije utakmice večeras je kompletirano 9. kolo fudbalske lige Bosne i Hercegovine. Borac je pobijedio Posu&...
Zrinjski u gradskom derbiju savladao Velež
Nogometaši Zrinjskog u devetom su kolu WWin lige BiH savladali Velež 3:1. U petom uzastopnom mostarskom...
Željezničar bolji od Sarajeva u 156. gradskom derbiju
Fudbaleri Željezničara su večeras na Grbavici, u okviru devetog kola WWin lige Bosne i Hercegovine, pobijedili...
Zrinjski i Rudar odigrali bez golova
U posljednjem susretu 8. kola WWin lige BiH Zrinjski i Rudar u Mostaru su odigrali bez golova 0:0. U prvom pol...
Dva metra za različite klubove: Zašto se nekima dozvoljava ono što se drugima osporava
Šampioni koji nisu dobili priliku da se bore u eliti - priča koja je potresla cijeli bosanskohercegovač...