Hrvatska: Muškarac u Centar za socijalnu skrb u Ivancu bacio zapaljivu staklenu bocu

Hrvatska: Muškarac u Centar za socijalnu skrb u Ivancu bacio zapaljivu staklenu bocu
(Izvor: Fena)

Četrdesetogodišnji muškarac u utorak je u prostore Centra za socijalnu skrb u hrvatskom gradu Ivancu bacio zapaljivu staklenu flašu i pobjegao s mjesta događaja, no ubrzo je uhapšen, izvijestila je Policijska uprava varaždinska.

Muškarac je došao do ivaničkog Centra za socijalnu skrb na prvom spratu zgrade, razbio staklo na vratima hodnika, te u prostore Centra bacio zapaljivu staklenu flašu. Ranije je prethodilo službeno postupanje Centra u području obiteljsko-pravne zaštite djece.

Neslužbeno se doznaje da je muškarcu, koji se odlučio ovako obračunati s djelatnicima Centra, jutros oduzeto dijete.

Kako doznaje Hina, djelatnici Centra za socijalnu skrb u Ivancu u trenutku incidenta bili su u svojim kancelarijama pa niko od njih nije povrijeđen.

Varaždinska policija poručuje kako je uslijed djelovanja zapaljive materije nastala materijalna šteta.

Brzom reakcijom policijskih službenika, 40-godišnjak je ubrzo pronađen i uhapšen, te je odveden u policijsku postaju Ivanec na kriminalističko istraživanje.

federalna.ba/Fena

Hrvatska Ivanica