Đoković postao suvlasnik francuskog fudbalskog kluba Le Mans
(Izvor: EPA/NEIL HALL)
Teniser Novak Đoković postao je suvlasnik francuskog fudbalskog kluba Le Mansa, koji se takmiči u drugoj ligi.
Vijest o tome Đoković objavio na društvenoj mreži Instagram, potvrdivši da je postao jedan od vlasnika akcija kluba.
Na fotografiji kojom potvrđuje da je postao suvlasnik francuskog drugoligaša su i biznismen Jorgos Frangulis, vozač Formule 1 Felipe Masa, kao i Kevin Magnusen, bivši vozač Formule 1, prenijela je agencija Tanjug.
Klub je osnovan 1985. godine, a prošle sezone je nastupao u trećoj francuskoj ligi. Sezonu je završio kao drugi te se uz prvaka Nancyja plasirao u drugu francusku ligu.
AA/federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Novak Đoković