Dodik uputio saučešće porodicama stradalih u nesreći u Posušju
Predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik uputio je telegram saučešća porodicama stradalih u nesreći u Posušju, ističući da je smrt osam mladih ljudi veliki gubitak za njihove najbliže.
"Sa tugom sam primio vijest o velikoj tragediji koja vas je zadesila. Upućujem vam izraze najdubljeg saosjećanja u vašoj boli", istakao je Dodik.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Milorad Dodik
Posušje
tragedija
saučešće