Dnevnik 3, 29.07.2022.
Poslije 5 godina stigla presuda bivšim funkcionerima SDA: Amir Zukić osuđen na 3 godine zatvora. Asim Sarajlić oslobođen.
Završena izgradnja mosta na Savi kod Gradiške. Svečana ceremonija i brojne zvanice, ali na puštanje u promet će se pričekati. Na pristupnu cestu, ali i granične prijelaze.
U sjeni međusobnih optužbi za napade na ratne zarobljenike, Ukrajina spremna započeti isporuku žita iz crnomorskih luka.
federalna.ba
Preporučeno
Dnevnik 3, 19.12.2025.
Kijev odbija okončati rat mirnim putem, kazao ruski predsjednik Vladimir Putin tokom tradicionalne godi&scaron...
Dnevnik 3, 18.12.2025.
Denis Bećirović, član Predsjedništva BiH, u Washingtonu se sastao sa senatorima SAD-a. U fokusu razgovo...
Dnevnik 3, 17.12.2025.
Počela utrka dvije različite verzije Prijedloga zakona o VSTV-u kroz procedure i domove. Iz VSTV-a upozoravaju...
Dnevnik 3, 16.12.2025.
Sasvim izgledno, posljednja šansa, da BiH, barem na nivou VM, usvoji dva evropska zakona, propuš...
Dnevnik 3, 15.12.2025.
Sabor je ozvaničio odluku - Hrvatska će nuklearni otpad odlagati na Trgovskoj gori. Dobrosusjedski odnosi pod...
Dnevnik 3, 12.12.2025.
Penzije u Federaciji će porasti za 17 posto, a minimalna će iznositi 700 maraka. Plan je to Vlade Federacije,...