Jedva čekamo Deset u pola
videoprilog Jasne Zećirović (Pretežno vedro)
U Sarajevu je završeno snimanje filma "Deset u pola" reditelja Danisa Tanovića. Radnja filma odvija se u pandemijom pogođenom Sarajevu i prati dvojicu ćevabdžija, prijatelja i antipoda koji se sukobljavaju u vezi s kvalitetom ćevapa u njihovim radnjama, zapravo propitujući životne odluke i prihvatajući neminovne promjene. Jedva čekamo!
Ovo je prilog magazina Pretežno vedro. Kompletnu emisiju pogledajte OVDJE.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Deset u pola
Danis Tanović
Pretežno vedro