City savladao Leicester
(Izvor: EPA-EFE/Rui Vieira)
Fudbaleri Manchester Cityja pobijedili su večeras na gostujućem terenu ekipu Leicestera sa 2:0, u meču 30. kola Premiershipa.
Golove za City postigli su Benjamin Mendy u 58. i Gabriel Jesus u 74. minutu.
City je prvi na tabeli Premiershipa sa 74 boda, drugoplasirani Manchester United ima 57 bodova i dvije utakmice manje, dok je Leicester treći sa 56 bodova.
U sljedećem kolu Premiershipa City dočekuje Leeds, a Leicester gostuje West Hamu.
federalna.ba/Beta
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
sport
fudbal
nogomet
Premiership
Engleska
Manchester City
Leicester