Bolnica u Orašju uspješno okončala projekt s bolnicom iz Hrvatske
videoprilog Mire Živković (Federacija danas)
Bolnica u Orašju uspješno je okončala projekt „Unapređenje palijativne skrbi“, koji je realizovan s Općom bolnicom Vinkovci iz Hrvatske, u sklopu prekogranične saradnje između Bosne i Hercegovine i Hrvatske. Projekat, čija je vrijednost nešto više od 49.000 eura, trajao je godinu dana i bolnica u Orašju prva je završila sve aktivnosti, od nabavke opreme do edukacije zdravstvenih radnika.
federalna.ba
Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.
Orašje
prekogranična saradnja