Bez golova u susretu Zrinjskog i Tuzle
(Izvor: HŠK Zrinjski)

U zaostalom susretu nogometnog prvenstva BiH Zrinjski i Tuzla City odigrali su neodlučeno 0:0.

Prva polovica utakmice protekla je u dominaciji Zrinjskog uz nekoliko poluprilika koju su na drugoj strani stvorili gostujući nogometaši.

U nastavku Plemići su potisnuli protivnika na njegovu polovicu, posebice u prvih 15 minuta drugog poluvremena, ali bez uspjeha.

Kako je pritisak Zrinjskog popuštao gosti su pokušavali nešto učiniti iz protunapada, a sjajnu situaciju u 75. minuti imao je Harun Karić, koji u situaciji jedan na jedan nije uspio svladati domaćeg vratara Antonija Soldu.

Do kraja utakmice Zrinjski je jalovo napadao i utakmica je završena bez pogodaka.

Ovo je bila zadnja zaostala utakmica Zrinjskog nakon koje svi klubovi Premijer lige BiH imaju po 15 odigranih utakmica.

Situacija na ljestvici je sljedeća, Zrinjski je prvi s 32 boda, slijede Široki Brijeg (28), Željezničar (25), Borac (24), Sarajevo (22), Tuzla City (21)…

Ispod crte ispadanja su Leotar s 15 i Sloboda s 13 bodova.