Bez golova u Rimu i Parmi

U susretu 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva između Rome i Sassuola nije bilo golova, a rezultatom 0-0 završio je i susret Parma - Benevento. Utakmica Udinese - Atalanta je odgođena zbog jake kiše i natopljenog terena.

Gledajući pozicije na ljestvici, susret u Rimu bio je jedan od derbija kola, međutim bio je to skroman susret bez prviše prilika. Domaćin je od 40. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Pedro.

Golova nije bilo niti u susretu između Parme i Beneventa.

U prvom nedjeljnom susretu Verona je kod kuće odigrala 1-1 protiv Cagliarija.

Domaćin je poveo u 21. minuti golom Zaccagnija, a izjednačio je Marin u 48. minuti.

Verona je trenutačno na osmom mjestu sa 16 bodova, sedam manje od vodećeg Milana.

Utakmica Udinese - Atalanta je odgođena zbog jake kiše i natopljenog terena.

Večeras se još sastaju Crotone - Napoli (18.00) i Sampdoria - Milan (20.45), dok će u ponedjeljak igrati Fiorentina i Genoa.

Na ljestvici vodi Milan sa 23 boda, dva više od Intera, no "Rossoneri" imaju i utakmicu manje. Treći je Juventus sa 20 bodova, dok Sassuolo na četvrtom mjestu ima 19 bodova.