Badnjak unesen u Gradsku upravu Banjaluka

U Banjaluci je obilježavanje Badnjeg dana počelo liturgijom u Hramu Hrista Spasitelja. Nastavljena je svečanom povorkom sa badnjacima kroz centar grada. Jedan badnjak čelni ljudi grada unijeli su i u Gradsku upravu.

federalna.ba

Federalna.ba dostupna je i kao mobilna aplikacija. Preuzmite je na Google Playu i App Storeu.

Božić Banjaluka Badnjak